Právě se nacházíte na: Úvodní strana » O nás

O nás

Firma BB Creative spol. s r. o. je dodavatelem kompletního sortimentu reklamních a dárkových předmětů s potiskem, s využitím všech moderních technologií včetně laseru a výšivky.

Pro naše zákazníky neustále sledujeme nejnovější trendy na poli reklamních dárků a vynakládáme velké úsilí,  abychom  mohli stále plně uspokojovat vyvíjející se potřeby našich klientů.

Na našich stránkách máte možnost rychle, přehledně a jednoduše najít dárek, který hledáte. Máte-li nějaké speciální přání, potřebujete zakázkovou výrobu nebo zkrátka hledáte originální dárek, jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, rádi převezmeme starost o Vaše dárky na sebe.

Kromě standardních reklamních předmětů nabízíme výrobu firemních tiskovin (obálky, brožury, bloky), velkoplošný tisk, bannery, řezanou grafiku, polepy, marketingový a komunikační servis.

Nabízíme jak standardní, tak individuální kalendáře , diáře a novoročenky, s jejichž prodejem máme dlouholeté zkušenosti.  

Obchodují s námi  jak drobní podnikatelé a střední firmy, tak i velké společnosti. Motorem jsou inovace a originalita.Okamžitou a pružnou komunikaci se zákazníky umožňuje vlastní grafické zázemí. 

Jsme členem mezinárodní organizace distributorů reklamního zboží PSI (Präsent Service Institute).

© 2012 BB Creative spol. s r.o.

Ledárenská 386/25, 620 00 Brno T: 537 036 691, E: info@bbcreative.cz

Od luxusních dárkových předmětů až po grafické práce. | přihlásit
Vytvořeno studiem Upnet Multimedia